Dörtyol Parke Yapım ve Onarım Çalışmaları İçin Atlas Taş’ı Tercih Etti

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz, İskenderun ve Dörtyol parke yapım ve onarım çalışmaları için ihalede en uygun  teklif veren Atlas Taş tercih etti.

Dörtyol Parke Yapım ve Onarım

Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından Arsuz, İskenderun ve Dörtyol ilçelerinde cadde onarım işlemleri başarı ile tamamlandı.

Ekibimiz tarafından yapılan çalışmalarda cadde onarımı için 8’lik kilitli parke ve 30×70 bordür taşı kullanıldı. Çalışmalar esnasında profesyonel çözümler ile kısa sürede kaliteli işçilik gerçekleştirildi.

Düzenlenen ve onarılan yol çalışmaları sonrası, kullanılan kilitli parkeler sayesinde mevsim şartlarına karşı dayanıklılık sağlanmış oldu. Kış sezonunun açılması ile birlikte yaşanan yol sorunlarına kesin çözüm arayan Hatay Büyükşehir Belediyesi, kaliteden taviz vermeyen Atlas Taş firmasını tercih etti.

Ekiplerimiz tarafından yürütülen çalışmalarda zemin doldurma, parke– bordür döşeme ve kumlama işlemi gerçekleştirildi. İnsanların normal yaşamına mani olmamak adına alınan iş en kısa sürede kaliteli işçilik ve profesyonellik ile teslim edildi.

Dörtyol Parke Yapım ve Onarım

İlçenin daha kullanışlı ve sağlam caddelere kavuşması için her türlü önlem ve çalışma itina ile tamamlandı. İlçe sakinlerinin rahat bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleri hedef alınarak yapılan cadde onarım çalışmalarında Atlas Taş kilitli parke güvencesi verildi.